Сериозен удар по Тотнъм - Тимо Вернер е аут до края на сезон 2023/24

1335 0

В четвъртък, 2-ри май, Тотнъм гостува на Челси в отложен мач от 26-ия кръг на английската Висша лига, който е с начален час 21:30 (българско време).

Сезонът приключи за Вернер!

На пресконференция преди сблъсъка на "Стамфорд Бридж", старши треньорът на "шпорите" - Ангелос Постекоглу, обяви изключително неприятна новина...

От думите му стана ясно, че Тимо Вернер е със сериозна контузия в задното бедро и ще бъде аут от терените до края на сезон 2023/24!

ОЩЕ: Каква е основната разлика между Тотнъм и Арсенал в момента? Деян Кулушевски я назова

28-годишният нападател получи травмата по време на дербито с Арсенал и бе заменен принудително от Бренън Джонсън още в 31-вата минута.

Тимо Вернер

Де факто, той може и вече да е изиграл последния си мач за Тотнъм, тъй като е в клуба под наем и след края на настоящата кампания трябва да се завърне в РБ Лайпциг.

До момента Вернер се бе отчел с 14 мача във всички турнири, в които беше вкарал 2 гола (на Кристъл Палас и Астън Вила) и беше раздал 3 асистенции (срещу Манчестър Юнайтед, Брентфорд и Уест Хям).

ПРОЧЕТЕТЕ ОЩЕАрсенал направи нещо срещу Тотнъм, което не се беше случвало от 1988 година насам