Томаш сподели прогнозата, която направил след класирането на ЦСКА за финала

Наставникът на ЦСКА - Александър Томаш, сподели мнението си след изстраданата победа при гостуването на Спартак Варна с 1:0. Още в третата минута Лумбард Делова реализира единственото попадение в мача. Пред медиите специалистът разкри, че прогнозата му за спада в играта на футболистите след елиминирането на Черно море се е сбъднала. 

Желязното условие, при което Томаш остава в ЦСКА - даже и Папазки е безсилен

Коментарът на Томаш

"Отбелязахме гол - това направихме по-добре. Искам да похваля футболистите, защото мача беше труден от емоционална и физическа гледна точка. Можехме по-рано да затворим този мач, но сега победата е най-важна.

Нормално психологически да привършим между мачовете. Знаем, че “Коритото” се играе трудно. С екипа си знаехме, че отборът ще спадне след победата над Черно море.

Имаше футболисти, които стиснаха зъби и излязоха да играят с болежки. 

Понякога не успяваме да доминираме, но най-важното е да трупаме точки. Предстои поредния мач срещу сериозен съперник, който се надяваме да победим”, завърши Томаш с коментар за гостуването на Берое след седмица.

Сега пред ЦСКА предстоят две поредния гостувания - на Берое и Ботев Пловдив. Добрата новина е, че поне временно - "червените" са на заветното пето място. 

Александър Томаш е пътник: ЦСКА подготви наследник за треньорския пост

Гласували общо: потребители