Берое победи ЦСКА 1948 в мач от шампионата


Берое победи ЦСКА 1948 в мач от шампионата
Снимка: Marin Bonev / LAP.bg

973 0

Берое победи като домакин ЦСКА 1948 с 1:0 в мач от 24-ия кръг на родното футболно първенство. Двубоят не предложи голям брой чисти голови положения.

В 68-ата минута заралии стигнаха до единственото попадение в мача. Даниел Генов получи топката в наказателното поле, овладя кълбото, умело смени посоката и с удар в далечния ъгъл реализира. Аистенция на Алюн Фол.

В 54-ата минута пък гостите останаха с човек по-малко на терена на стадиона в Стара Загора. Тунгара напредна с топката и бе фаулиран от Венци Василев. Защитникът Василев вече имаше един жълт картон, съответно получи втори и бе изгонен от главния рефер на срещата Валентин Железов.

Берое е на седмото място в класирането на първенството с 32 точки, ЦСКА 1948 е на 10-ата позиция с 26.

Същевременно се появиха индикации, че Берое има много любопитен трансферен план!

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

"Неутрални" президенте Гонзо, защо за "червени" е едно, а за "сини" - друго... ПРИМЕРНО?

При положение, че ЦСКА и Левски са най-големите български клубове, най-успешните и с най-богатата история,...

Реклама
Най-четени новини

виж всички