Берое с първа победа след 4 години, но треньорът максималист: Можем и по-добре

Снимка: Берое, Фейсбук

798 0

Наставникът на Берое - Хесус Урибесалго, сподели мнението си след изненадващата победа с 2:0 при визитата си на Левски от 13-ия кръг на Първа лига.

Берое удари

Той намекна, че тепърва отборът му ще се подобрява. Заралии са с две поредни победи с новия си треньор.

Мнението на Урибесалго

Когато спечелиш мача, се вижда, че отборът се представя добре. Левски стоеше по-добре, те имаха ситуации преди почивката. През второто полувреме ние бяхме по-добре, вкарахме гол и победихме.

Вратарят беше сред най-полезните. Левски имаше много ситуации, но стражът и защитниците ни се справиха. Вкарахме два гола, всички играха на много добро ниво.

Много съм доволен, че спечелихме два мача. Отборът ни стоеше физически добре, но не колкото Левски. Ден по ден работим и се опитваме да надграждаме", категоричен е стражът.

Още: Футболисти с травми попаднаха в групата на Станислав Генчев за двубоя Левски - Берое

Нова доза проблеми за Станислав Генчев: Прави промяна на ключова позиция в Левски