ЦСКА 1948 с нова издънка в последната секунда, но ВАР го измъкна (ВИДЕО)

Снимка: Lap.bg

1281 0

ЦСКА 1948 оцеля при гостуването си на Локомотив София в двубой от петия кръг на Първа лига. “Червените” са втори път в рамките на три дни можеха да бъдат попарени в последните секунди, но този път късметът им се усмихна.

ЦСКА 1948 оцеля

Локомотив София стигна до попадение в заключителните минути, но то бе отменено след преглед с ВАР на Гидженов заради нарушение в атака.

Така резултатът в “Надежда” остана 0:0. Сценарият беше същият през миналия сезон, докато ЦСКА 1948 победи в началото на 2023 г. на същия стадион с 6:0.

Трябва да се отбележи, че в четвъртък ЦСКА 1948 пропусна да се класира за плейофите в Лига на конференциите заради гол пасив в последната атака. Сега пред възпитаниците на Валентин Илиев предстои домакинство на Славия, а “железничарите” ще приемат Ботев Враца.

Още: Шеф в ЦСКА 1948 припозна ЦСКА: Взе историята на "червените"

Поредният трансферен провал: Желан от ЦСКА се озова в ЦСКА 1948

Валентин Илиев категоричен: ЦСКА 1948 не трябва да навежда глава

ЦСКА 1948 мечтаеше, но всичко се срина в последната секунда срещу Пафос (ВИДЕО)

Хареса ли ви тази новина? Не пропускайте важните новини за деня в българския футбол – последвайте специалния ни канал във Viber ТУК!