Гутева показа червен картон, но не отсъди дузпа за полувреме в Първа лига (ВИДЕО)

Снимка: Lap.bg

9 0

Христиана Гутева продължава с нарядите в Първа лига и то под формата на главен арбитър. Такъв тя получи още в плейофите от края на миналия сезон, когато свири при визитата на Левски на Крумовград.

Гутева показа директен червен картон

Днес дамата получи шанс и на сблъсъка между Хебър и Спартак Варна във футболния ни елит. Тя още в първия четвърт час на предпоследния двубой за първия кръг бе натоварена с важно решение.

Шоуто до почивката

Гутева не се поколеба да покаже директен червен картон за Николай Николаев след грубо нарушение в краката на Ромеш. Само до почивката беше бяха свирени десет нарушения, повечето за гостите.

Спартак Варна не е побеждавал при визита на Хебър от началото на настоящия век. В продължението на първото полувреме Ахмед Ахмедов вече изведе "соколите" напред, а Гутева бе подминала неоснователни претенции за дузпа на Спартак Варна.

Още: Дошлият да поеме български клуб Аджун Ълъджалъ вече се отказал от Марибор?

Собственикът на Хъл Сити иска да инвестира в български клуб?

Победата с 6:1 над Локо (Сф) е най-голямата в историята на Левски в първи мач за сезона

Леко скандален, обичан от феновете, с 4+ спасявания на мач: Маркович от Левски ще ви накара да му простите допуснатите голове

Стипич след загубата на ЦСКА от Лудогорец: Приемаме всеки мач като финал на Шампионска лига

Хареса ли ви тази новина? Не пропускайте важните новини за деня в българския футбол – последвайте специалния ни канал във Viber ТУК!