Третият отбор на ЦСКА вкара гол, какъвто “сини” и “червени” отдавна не бяха реализирали (ВИДЕО)

Снимка: колаж: SportLive.bg; снимки: Facebook

50 0

Едно от най-красивите попадения през сезона в Трета лига успяха да реализират младежите на ЦСКА. Третият отбор завърши 1:1 срещу дубъла на Славия в събота, а попаденията паднаха още преди да са изминали и пет минути.

ЦСКА III ще опита възход

Срещата беше част от шестия кръг в Югозападната Трета лига, а попаденията бяха дело на Борис Тодоров и Юлиан Гилов. Вторият се възползва от страхотно центриране от левия фланг.

Атаката бе развита скорострелно още от центъра и завърши със странична ножица на младока. Подобно попадение на Тобиас Хайнц направи разликата между ЦСКА и Крумовград преди година.

Следващата среща на ЦСКА III ще бъде срещу Септември Симитли. Тя ще се проведе на 7 септември (събота) от 17:00 часа на клубната база в Панчарево.

Още: В Полша излъгаха феновете на ЦСКА и Легия: Звездната сделка всъщност се пече

Ново голямо трансферно разочарование за ЦСКА: Причината е повече от очевидна

ЦСКА започва преговори със сина на Илиан Илиев

ЦСКА III падна и от Банско - отборът на Боби Галчев наказа груба грешка (ВИДЕО)

ЦСКА III загуби гостуването си на Вихрен Сандански с 0:3

Не изпускай важна новина в света на българския футбол – последвай ни във Viber за най-актуалната информация, последни резултати и топ анализи!