"За Левски правилата не важат, на съдията не му отива": Великов с мощен удар след загубата

Снимка: Agnes Metodieva / LAP.bg

6577 0

Старши треньорът на Хебър - Веселин Великов, сподели мнението си за гостуването от шестия кръг на Първа лига. В петък вечер Левски прие "гробарите" у дома за успех с 1:0.

Великов обясни

Бившият футболист на ЦСКА видимо имаше претенции към съдийството, след като главният арбитър раздавал картони на възпитаниците му.

Великов е категоричен, че възпитаниците му надиграли съперника в края на мача. Той остава без победа като треньор над Левски.

Коментарът на Великов

Доволен съм. Мисля, че на “Герена” ще е по-трудно. Отборът на Левски не знаеше къде се намира в последните минути. На съдията не му отива да дава такива жълти картони. Футболистите ми казаха, че съдията се държал леко нагло с тях. Явно за Левски и някои отбори важат други правила, дори четвъртия съдия питах как стоят нещата.

Ако не си вкарваме голове, няма как да взимаме точки, където и да играем. Липсва ни хладнокръвие. Имаме голаджия, но още не му се получава. Дано нещата се променят следващите мачове.

Хареса ли ви тази новина? Не пропускайте важните новини за деня в българския футбол – последвайте специалния ни канал във Viber ТУК!

Когато сме домакини, но не играем вкъщи, не е приятно. Колкото по-бързо се завърнем в Пазарджик, толкова по-добре. Не е сигурно, че само ще бием, но у дома и стените помагат", категоричен е специалистът.

Още: Станислав Генчев определи групата на Левски за мача с Хебър - дългоочаквано завръщане

Треньор без нито една победа срещу Левски направи комплимент на "сините", но и отправи закана