ЦСКА II вкара с първата атака, но с половината състав на Стипич загуби от Своге

Снимка: FB/CSKA

3720 0

ЦСКА II записа трета поредна загуба във Втора лига! От началото на сезона през състава на Владимир Манчев се изредиха футболисти като Браян Кордоба, Амос Юга и Густаво Бусато, но нищо не може да помогне на "армейците".

ЦСКА продтлжава да пада

Днес те загубиха и домакинството си на Спортист Своге, който едва не изпадна от Втора лига в края на миналия сезон. Днес те поведоха още до почивката с 2:0 и след допуснато попадение след почивката победиха с 2:1.

Едва днес се отпушиха "армейците" през новия сезон. В първата атака за второто полувреме Марк-Емилио Папазов и Иван Тасев комбинираха отлично и намалиха пасива. Преди това отборът загуби от Ловеч и Добруджа с 0:1 и 0:4.

Голяма новина бе и вратарският пост, който получи Густаво Бусато. Едва вчера той изтърпя окончателно наказанието си с първия отбор. Възпитаниците на Манчев остават на дъното с 0 точки, а в следващия кръг гостуват на Фратрия.

В събота дебют направи и ЦСКА III в Югозападната Трета лига - 1:1 с Пирин Гоце Делчев у дома.

Хареса ли ви тази новина? Не пропускайте важните новини за деня в българския футбол – последвайте специалния ни канал във Viber ТУК!

Вижте състава, с който ЦСКА игра във Втора лига срещу Спортист Своге!

Още: Стоян Орманджиев обещал пред феновете за двама нови нападатели в ЦСКА

Стипич прати мнозина от ЦСКА в дубъла - Бусато е титуляр!

Родният национал Георги Минчев разочарова ЦСКА - бе представен от турския Юмраниеспор