Енес Махмутович събори Ромелу Лукаку за дузпа в контролата Белгия - Люксембург (ВИДЕО)

Снимка: БГНЕС

2564 0

Името на бранителя на ЦСКА - Енес Махмутович, се споменава отчетливо във втора поредна контрола на Люксембург. Бранителят е сред основните футболисти на селекцията, но срещу Белгия можеше да се справи и по-добре.

Махмутович едва не наказа Франция

Представянето на бранителя

Спряганият за напускащ "Армията" в събота вечер събори суперзвездата Ромелу Лукаку с цената на дузпа, която нараненият реализира в заключителните минути на първото полувреме.

Нападателят на Челси (изкарал сезона под наем в Рома) в началото на второто полувреме удвои, а Тросар оформи заключителното 3:0 в регионалния спор (81').

Действащият бранител на 31-кратните шампиони се размина с гола във вратата на Франция три дни по-рано, когато отново срещата завърши с класическа разлика (0:3). Тогава той засече топката след центриране от корнер, но нацели гредата.

Сега предстои по всяка вероятност "червените" да се разделят с национала. Те му предложиха нов договор, но има разминавания в условията на двете страни.

Вижте 30 трансфера във футбола, които цял свят очаква през 2024 година!

Още: Футболист на ЦСКА е изиграл последния си мач - ръководството е ядосано

Изненада: ЦСКА предложи нов договор на Енес Махмутович, прие ли той?

Шестима футболисти на ЦСКА са с изтичащи договори - какво ще се случи с тях?