Илиан Антонов отново в игра за ЦСКА след 168 дни борба, пропусна да открие сметката си

Снимка: Lap.bg

734 0

168 дни след последното включване на Илиан Антонов за ЦСКА - отличаващият се талант на "червените" се завърна в игра за втория отбор, преборил тежко заболяване.

Антонов за малко да вкара

За последно младокът бе резерва за Стамен Белчев срещу Левски и Ботев Пловдив, а преди това записа общо 5 минути при гостуването на Арда и поражението за Купата от "жълто-черните".

В неделя дубълът на ЦСКА изненадващо победи един от фаворитите във Втора лига с 2:0 - Тотнъм, а Папазов и Борносузов вкараха по попадение в края на първото и второто полувреме.

Специален момент за младока

В заключителните пет минути Илиан Антонов се включи на мястото на Иван Тасев и за малко да вкара първия си гол за новия сезон. Това е четвърта победа за възпитаниците на Манчев в общо 11 срещи от началото на сезона - три равенства и още четири загуби.

С 15 точки "червените" са на 12-о място. Пред тях предстои изиграване на отложеното дерби с Лудогорец II в Драгалевци на 13-и октомври.

Твърд титуляр в ЦСКА "мрази" Роналдо: 4 мача срещу него - 23 допуснати гола

Официално: Томаш закотви двама в дубъла - Илиан Антонов се завръща!

Официално: ЦСКА обясни контузиите на Купър, Ето'о и Делова - 3 различни съдби

Собственикът на ЦСКА е най-богатият българин?

Възможно най-лошото: Лиъм Купър може да пропусне дербито между ЦСКА и Левски