Лекция на бившия "червен" футболист Ахмедов: Наказа ЦСКА два пъти, но можеше да има 4 гола (ВИДЕО)

Снимка: Lap.bg/Ivan Ivanov

1216 0

Спартак Варна стартира страхотно първата част в мача от третия кръг у дома срещу ЦСКА. "Соколите" поведоха с 2:0 преди почивката, а главен герой бе бившият "червен" футболист - Ахмед Ахмедов, който се отчете с две попадения в морската столица.

Лекцията на Ахмед Ахмедов

Ахмедов откри резултата в 14-ата минута. Топката бе центрирана от Антонио Вутов, стигна до Александър Цветков, който плонжира и стреля с глава. Топката стигна до Ахмедов, който отблизо с пета я насочи в мрежата на "червените".

Лекцията на Ахмедов продължи в следващите минути. Той беше "напаст" за защитата на ЦСКА. Негов техничен удар бе спасен от Иван Дюлгеров, а след това нападателят на "соколите" нацели и напречната греда.

След скоростна контраатака обаче бившият "червен" футболист се реваншира и получи пас от Ромееш Ивей, след което наказа Иван Дюлгеров за втория си гол в близкия му ъгъл.

Хареса ли ви тази новина? Не пропускайте важните новини за деня в българския футбол – последвайте специалния ни канал във Viber ТУК!