Лекувал контузия в ЦСКА блести с националния отбор

Снимка: БГНЕС

5191 0

Лумбард Делова продължава да оставя силни впечатления пред гола, макар че е защитник. Лятното попълнение на ЦСКА се появи от резервната скамейка на полувремето в двубоя от Лига на нациите между Кипър и Косово.

Делова с нов гол

След точно 10 минути игра бранителя успя да оформи крайното 4:0. С него се включи и Рахмани, който след само 180 секунди беше оформил класиката насред Ларнака.

Отново в действие

Косово се реваншира на феновете си за тежката загуба преди това от Румъния с 0:3. За Косово това е трета поредна победа над Кипър, а последната преди две години беше с разгромното 5:1 в друга среща от Лига на нациите.

Делова не бе играл след загубата от Славия, като пропусна два шампионатни мача с ЦСКА и този срещу румънците преди броени дни.

Още: ЦСКА с шокиращо решение по трансфера на Лиъм Купър

Само в SportLive: Ас на ЦСКА бяга от наказание - Гонзо може да му стъжни живота

Томаш показва какво вършат футболистите му, ЦСКА се подготвя здраво за Локомотив София

На 9-и септември: Първа титла за ЦСКА - но и фалит

ЦСКА обяви ново назначение - взе специалист със солиден опит

Със само 3 думи: Записал 130+ мача с Левски изгаври най-милото на ЦСКА - намеси Гриша Ганчев