Няма прошка за Китанов, сяда на пейката срещу Ботев


Няма прошка за Китанов, сяда на пейката срещу Ботев
Снимка: Официален сайт на ЦСКА

3365 0

Грешникът в състава на ЦСКА от мача с Лудогорец - Георги Китанов, ще остане на резервната скамейка в следващия мач с Ботев, пише "Труд".

Двубоят с "канарчетата" е в неделя, а "червените" са изправени до стената след като записаха равенство и загуба след първите два кръга в шампионата.

Треньорският щаб на ЦСКА смята да заложи на привлечения преди около месец в състава - Витаутас Черниаускас, който се очаква да застане под рамката за визитата в Пловдив.

Георги Китанов направи доста грешки във важните мачове, поради което ръководството на "червените" смята да му даде малко почивка, за което посъветва и бившият треньор на вратарите в клуба - Ивайло Петров-Пифа.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

"Неутрални" президенте Гонзо, защо за "червени" е едно, а за "сини" - друго... ПРИМЕРНО?

При положение, че ЦСКА и Левски са най-големите български клубове, най-успешните и с най-богатата история,...

Реклама
Най-четени новини

виж всички