Първи изходящ трансфер в ЦСКА: "Армейците" прибират 6-цифрена сума за Карол Метс


Първи изходящ трансфер в ЦСКА: "Армейците" прибират 6-цифрена сума за Карол Метс
Снимка: Yulian Todorov / LAP.bg

6908 0

ЦСКА е напът да осъществи първи изходящ зимен трансфер в лицето на защитника Карол Метс, пише днес "Тема Спорт".

Изданието твърди, че българският клуб вече е постигнал договорка с кипърския АПОЕЛ Никозия и ще получи около 100 000 евро за правата на централния бранител.

Важно е да се отбележи, че в неговия договор ще присъства клауза, според която ако изиграе определен брой мачове, ЦСКА ще получи и бонуси към сделката!

28-годишният естонец пристигна в България през месец септември 2021 г. от Ал Етифак (Саудитска Арабия) и ще се запомни с 14 мача с екипа на "армейците". Метс ще се присъедини към 6-ия в кипърското първенство, който е на 9 точки от лидера Аполон Лимасол.

На този етап ЦСКА ще остане с четирима централни защитници - Юрген Матей, Мено Кох, Томас Лам и Пламен Гълъбов! Вижте в този материал каква ще бъде съдбата и на Греъм Кери.

Хареса ли ви тази новина? Не пропускайте важните новини за деня в българския футбол – последвайте специалния ни канал във Viber ТУК!

 

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

В мач с 6 гола: Да вкараш с ЦСКА срещу Атлетико Мадрид на 34 години (ВИДЕО)

Най-възрастният голмайстор в историята на ЦСКА е Тодор Янчев, който на 37 години, 4 месеца и 10 дни се разписва...

Реклама
Най-четени новини

виж всички