Спасена или пропусната бе дузпата на ЦСКА срещу Лудогорец в Разград? (ВИДЕО)

Снимка: Yulian Todorov / LAP.bg

32 0

ЦСКА получи перфектния шанс да поведе на Лудогорец още през първото полувреме на дербито, част от първия кръг на родния елит. "Червените" получиха правото да бият дузпа, но не се възползваха подобаващо.

Какво се случи на Лудогорец - ЦСКА?

В 31-ата минута Никола Попов отсъди дузпа в полза на "армейците". Оливие Вердон извърши нарушение срещу Джонатан Линдсет в собственото си наказателно поле, но ВАР трябваше да се намеси и да помогне на главния арбитър за решението.

Още: Никола Попов помилва Лудогорец, но VAR се намеси за историческа дузпа на ЦСКА в Разград (ВИДЕО)

Зад топката застана Тобиас Хайнц, който стреля в средата на вратата, но Серджио Падт блесна с чудесно спасяване с крак, което запази вратата му без попадение, а това бе страхотен шанс за ЦСКА да открие резултата, но възможността бе пропиляна.

Любопитното в случая е, че това е първа дузпа в 13-годишното съперничество на "червените" и "орлите", която се отсъжда в полза на ЦСКА на "Хювефарма Арена".

СЛЕДЕТЕ ЛУДОГОРЕЦ - ЦСКА НА ЖИВО СЪС SPORTLIVE.BG!

Бивш треньор на ЦСКА притесни феновете: Посочи 6 проблема в играта на тима

Бивш треньор на ЦСКА: Ако българин каже това за топ 5, няма да бъде допуснат в София!

Не изпускай важна новина в света на българския футбол – последвай ни във Viber за най-актуалната информация, последни резултати и топ анализи!