В ЦСКА написаха 11 мотивиращи думи след поражението от Левски

Снимка: Официален сайт - ЦСКА

2370 0

ЦСКА излезе с послание и благодарност към "червената" общност след загубата с 0:1 от Левски във Вечното дерби. Въпреки разочарованието от поражението, което дойде след гол на Кристиан Макун в 86-ата минута, от клуба изразиха своята признателност към феновете за подкрепата.

Какво написаха от ЦСКА?

Още: По-малко от 24 след загубата на ЦСКА от Левски: Томислав Стипич пусна загадъчна СНИМКА

"Червените" бяха кратки в мотивиращото си послание и написаха следното във Фейсбук страницата си: "Губиш битката, само ако не участваш в нея. Благодарим за подкрепата!".

Тимът на Александър Томаш остана без точки в дербито, но в съобщението си ЦСКА акцентира върху важността на единството и подкрепата в трудните моменти.

Припомняме, че вече ЦСКА се намира на 14-ата позиция в класирането в Първа лига с едва 10 точки. "Червените" преживяват кошмарен старт на сезона, като могат да се похвалят с 3 победи, 1 равенство и цели 7 поражения, а в тези срещи са вкарали 9 гола и допуснали 16.

Следващото предизвикателство пред ЦСКА е домакински мач срещу Ботев Враца, който ще се проведе на 24 октомври (четвъртък).

Наркотици, пиротехника и задържани: Равносметката на МВР след Левски - ЦСКА

Лиъм Купър влезе в историята на ЦСКА, слагайки капитанската лента след само 121 минути

Не изпускай важна новина в света на българския футбол – последвай ни във Viber за най-актуалната информация, последни резултати и топ анализи!