Гонзо изненада приятно футболистите на Левски

Снимка: БГНЕС

6337 0

Футболистите на Левски получиха един ден почивка от наставника Георги Иванов, а от утре ще започнат подготовката си за Вечното дерби с ЦСКА.

Вчера "сините" изпуснаха победа срещу Локомотив Пловдив на "Лаута" в последната минута на продължението, когато Мартин Камбуров се разписа за крайното 1:1.

Въпреки разочароващия резултат, футболистите получиха почивен ден днес, а утре ще се съберат за първа тренировка за новата седмица в 17:00 часа. В събота от 16:00 часа Левски се изправя срещу големия си съперник

ЦСКА на Националния стадион "Васил Левски". Възпитаниците на Георги Иванов ще се опитат да прекъснат серията от 5 поредни загуби от "червените" в първенството.