Новите в Левски се развихриха: Само 22 минути им бяха нужни за дебютни голове (ВИДЕО)

Снимка: LAP.bg

2079 0

Левски започна по кошмарен начин двубоя с Локомотив София, като допусна гол след само 5 минути игра на стадиона в "Надежда". Въпреки това двете нови попълнения на "Герена" - Алекс Колев и Алдаир, донесоха пълния обрат за отрицателно време.

Новите в Левски измиха срама от слабия старт

Радостта на "железничарите" продължи едва 6 минути, когато топката бе центрирана в наказателното им поле, където Алекс Колев я отигра майсторски и записа първото си попадение в с екипа на Левски.

Само 11 минути по-късно пълният обрат бе факт. Алдаир бе изведен и направи страхотен рейд, оставайки лице в лице с вратаря Александър Любенов. Португалецът запази спокойствие и вкара за 2:1 в квартал "Надежда".

СЛЕДЕТЕ ДВУБОЯ ЛОКОМОТИВ СОФИЯ - ЛЕВСКИ НА ЖИВО със SPORTLIVE.BG!

Хареса ли ви тази новина? Не пропускайте важните новини за деня в българския футбол – последвайте специалния ни канал във Viber ТУК!