Пред погледа на Георги Тодоров юношите на Левски разгромиха ЦСКА


Пред погледа на Георги Тодоров юношите на Левски разгромиха ЦСКА
Снимка: Официален сайт на Левски

1681 0

Юношите на Левски до 19 години победиха с 3:0 ЦСКА-София в Елитната група в тази възраст. Мачът от 7-ия кръг на надпреварата се игра на Терен №2 на комплекс „Георги Аспарухов“.

Два гола за класическата победа отбеляза Димитър Иванов в 14-та и 19-та минути, а Стелиън Георгиев бе точен в 84-та минута.

Успехът е пети за втория тим на "сините", който продължава да е лидер в първенството с актив от 19 точки, като все още няма поражение. Загубата пък е трета за играчите на Добромир Митов, които имат едва пет мача.

На трибуните имаше и присъствие на доста популярни личности от родния футбол - Цанко Цветанов, Валери Божинов, Живко Миланов, Асен Букарев, треньорът на Левски Георги Тодоров.

 

 

Не изпускай важна новина в света на българския футбол – последвай ни във Viber за най-актуалната информация, последни резултати и топ анализи!

 

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

В мач с 6 гола: Да вкараш с ЦСКА срещу Атлетико Мадрид на 34 години (ВИДЕО)

Най-възрастният голмайстор в историята на ЦСКА е Тодор Янчев, който на 37 години, 4 месеца и 10 дни се разписва...

Най-четени новини

виж всички