Съветват боса на Лацио да "спаси" Делио Роси от България


Съветват боса на Лацио да "спаси" Делио Роси от България
Снимка: БГНЕС

2056 0

В Италия някои хора не приемат добре факта, че треньорът Делио Роси работи в България. Специалистът води Левски от август 2017 година насам, но това не е клубът, който му подхожда, според бившия президент на Салернитана Аниело Алиберти.

Именно под ръководството на Алиберти Салернитана влиза за първи път в историята си в Серия А, а архитект на успеха е Делио Роси.

"За в бъдеще Лотито (президентът на Лацио, бел. ред.) трябва да заложи на треньор, който познава добре. Не знам защо някой като Делио Роси трябва да работи в България. Освен това той е работил с Лацио", коментира Алиберти пред "Blasting news".

В момента клубът от Рим е воден от Симоне Индзаги и е трети в класирането в Серия А.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

"Неутрални" президенте Гонзо, защо за "червени" е едно, а за "сини" - друго... ПРИМЕРНО?

При положение, че ЦСКА и Левски са най-големите български клубове, най-успешните и с най-богатата история,...

Най-четени новини

виж всички