Юноша на Левски разтрогна договора си с клуба заради неизплатени заплати


Юноша на Левски разтрогна договора си с клуба заради неизплатени заплати
Снимка: Официален сайт на Левски

1945 0

Левски изпусна един от своите таланти, след като 17-годишният Мартин Хайдаров разтрогна договора си с клуба без предизвестие. Причина за решението на младока са неизплатените заплати, които "сините" му дължат. Това става ясно от съобщение на СТК към БФС. Публикуваме го без редакторска намеса (както и останалите решения):

"СТК констатира прекратяване на трудовия договор без предизвестие за неплатени месечни възнаграждения от ФК на Мартин Христов Хайдаров състезател на ПФК „Левски“ София считано от 30.10.2020 година:

Заинтересованите страни може да подадат молба за определяне вида на причината за предсрочно прекратяване на договора до Комисията за договорната стабилност при БФС в срок до 30 дни от предсрочното прекратяване на договора съгласно чл. 38, ал.6 от Правилника за договорите и трансферите на футболистите в системата на БФС.

ФК „Септември“ Симитли ще изтърпи наказанието "лишаване от домакинство" наложено от ДК при БФС, на стадион Христо Ботев гр. Благоевград.

Поради заетост на стадион Хр. Ботев – Благоевград, срещата от ХIV-ти кръг на Втора лига, между отборите на ФК „Симитли“ и ПФК „Нефтохимик Бургас 1962 “ Бс – ще се играе на 20.11/петък/2020 г. от 14.00 часа, вместо на 21.11/събота/2020 г от 14.30 часа.

Поради заетост на стадион Хр. Ботев – Благоевград, срещата от ХVI-ти кръг на Втора лига, между отборите на ФК „Симитли“ и ФК „Миньор “ Пк – ще се играе на 04.12/петък/2020 г. от 14.00 часа, вместо на 05.12/събота/2020 г".

Хареса ли ви тази новина? Не пропускайте важните новини за деня в българския футбол – последвайте специалния ни канал във Viber ТУК!

А проблемите за Левски продължават, тъй като 16-и играч даде положителна проба за коронавирус.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

В мач с 6 гола: Да вкараш с ЦСКА срещу Атлетико Мадрид на 34 години (ВИДЕО)

Най-възрастният голмайстор в историята на ЦСКА е Тодор Янчев, който на 37 години, 4 месеца и 10 дни се разписва...

Реклама
Най-четени новини

виж всички