Георги Дерменджиев припомни тежката загуба на България от Грузия с 2:5

Снимка: Lap.bg

923 0

Старши треньорът на Лудогорец - Георги Дерменджиев, сподели коментара си за изминалото гостуване в Батуми, Грузия, където възпитаниците му изиграха реванша от първия квалификационен кръг на Шампионска лига срещу местния Динамо.

Дерменджиев предупреди

Треньорът логично не беше щастлив от представянето на възпитаниците му, които отстъпиха с 0:1 в реванша, но се класираха напред заради преднината си от два гола в първия двубой (3:1).

Коментарът на Дерменджиев

Изиграхме два мача и продължаваме напред. Ранния гол ни разконцентрира. И преди казах, че Динамо Батуми е един добър отбор. Грузия би с 5:2 България у нас. Не трябва да се подценява съперника. Доволен съм, защото в такива мачове отборът израства.

Не са ни изненадали с нищо. Футболът се играе на голове, като този в третата минута обърна мача.

Всичко беше възможно като развой, но момчетата се справиха и ги поздравявам. Видяхте, че второто полувреме имахме голямо приемущество. Момчетата ще видят кой как е играл. Стана по трудния начин, но важното е, че се получи", обясни специалистът след класирането напред.

Хареса ли ви тази новина? Не пропускайте важните новини за деня в българския футбол – последвайте специалния ни канал във Viber ТУК!

Впечатление направи, че специалистът не каза нито дума във връзка с предстоящото дерби с ЦСКА през уикенда.

Вижте коя звезда на ЦСКА не тренира преди гостуването на Лудогорец!

Още: Динамо Батуми се подигра с Лудогорец - гол, греда и отменено попадение за минути (ВИДЕО)