Лудогорец спечели гостуването си на Ботев Враца в Разград (ВИДЕО)

Снимка: Lap.bg

204 0

Лудогорец се реабилитира пред феновете си за загубата от Славия Прага с 0:2 в четвъртък на старта в Лига Европа. Със същия резултат беше преодолян Ботев Враца, който домакинства символично срещу 13-кратните шампиони в Разград.

Лудогорец гони 14-ата

Причината за странното решение беше лошият терен на стадион "Христо Ботев", който продължава да бъде реновиран. Лудогорец победи в дебюта на новия треньор Игор Йовичевич с попаденията на Чочев и Рик Джонатан в 33-ата и 39-ата минута.

Така 13-кратните шампиони загряха за предстоящото си гостуване на Виктория Пилзен. Преди паузата за националните отбори Лудогорец ще приеме и Локомотив Пловдив на "Хювефарма Арена".

Вижте къде се намира Лудогорец в актуалното класиране на Първа лига!

Още: Коя от 4-те треньорски смени в Първа лига този сезон се оправда от резултатите?

Звезда на Славия Прага: В Разград е като в Африка (ВИДЕО)

Легенда на Лудогорец с 354 мача за клуба призна за отношението: Голямо разочарование

Йовичевич е 14-ият треньор на Лудогорец в елита - кой изкара най-дълго?

Карагър и Мика Ричардс станаха за смях заради Лудогорец, легенда ги отстрами

Не изпускай важна новина в света на българския футбол – последвай ни във Viber за най-актуалната информация, последни резултати и топ анализи!