Лудогорец зарадва шумната си агитка с категорична победа

Снимка: Ivan S. Ivanov / LAP.bg

351 0

Никакви проблеми за Лудогорец при гостуването на Септември в неделната среща от разменения осми кръг от Първа лига. Срещата се проведе на стадион "Локомотив", а 13-кратните шампиони се наложиха с 2:0.

Многобройна агитка на Лудогорец

Интригата се изпари още до почивката след директен червен картон на Върбанов в 20' и попадение на Руан Секо в добавеното време на първата част. Кошмарът на домакините продължи с автогол на Мартин Христов (55'), което оформи и крайния резултат.

Това е най-скромната победа в съперничеството между отборите и общо осма поредна за Лудогорец (в 8 мача). Възпитаниците на Йовичевич зарадваха близо стотина запалянковци на отбора.

Още повече ще бъдат те в четвъртък, когато Лудогорец гостува на Андерлехт в трета среща от Лига Европа. "Орлите" вече връщат преднината си от 3 точки пред Левски при една изиграна среща по-малко. В следващия кръг шампионите ще приемат ЦСКА 1948.

Още: Какво се случва със "златната кокошка" на Лудогорец: Дори в клуба не знаят?

Обрат: Наказанието на УЕФА няма да спре феновете на Атлетик Билбао срещу Лудогорец