*Испания спечели, но веднага се сблъска с лоши вести: Куп звезди пропускат полуфинала на Европейското по футбол

3883 0

Испания победи с 2:1 Германия в четвъртфиналите на Европейското първенство по футбол, но лошите вести веднага дойдоха, след като националната селекция остана без четирима играчи за полуфиналите на турнира.

Кои футболисти са аут за полуфинала на Евро 2024?

Селекционерът Луис де ла Фуенте няма да може да разчита на 1/2-финалите на Льо Норманд, докато Карвахал беше изгонен, а Педри получи неприятна контузия и според мнозина първенството за него приключи преждевременно.

ОЩЕ: Изключителна драма, атракция и изхвърлен домакин: Испания продължава да мечтае на Европейското първенство по футбол (ВИДЕО)

Испания с невиждан рекорд, сложи и край на 89-годишното чакане с победата срещу Германия на Европейското

Алваро Мората пропуска полуфинала на Евро 2024

"Ла фурия" сложи край на "черна серия" с победата над Германия и за пръв път победи домакин на голям международен турнир в елиминационната му фаза.

Испанците ще играят на предпоследната фаза на турнира срещу победителя от мача между Франция и Португалия на четвъртфиналите.

*Малко по-късно бе изяснено, че не Алваро Мората е получил жълт, а Фабиан Руис, което означава, че бившият нападател на Реал Мадрид ще е на линия на полуфинала.

ОЩЕ: Брутален пропуск и фал, с цената на изгонване - Испания едва оцеля в последните минути срещу Германия на Европейското (ВИДЕО)

Грабеж? Скандална ситуация беляза зрелището между Германия и Испания на Европейското (ВИДЕО)

Ако ти хареса това съдържание, последвай ни във Viber ТУК за още интересни и любопитни статии!