Култов Джокович: Реагира по време на мач на Уимбълдън, когато разбра, че Англия би на Европейското по футбол (ВИДЕО)

Снимка: колаж: SportLive.bg; снимки: Getty Images

1234 0

До любопитен момент се стигна по време на двубоя между Новак Джокович и Алексей Попирин, който се състои на Централния корт на Уимбълдън. Сърбинът спечели с 3:1, въпреки че изостава в мача след 6:4 в първия сет за австралиеца.

Шеговит момент на Уимбълдън, обвързан с Евро 2024

Англия би Швейцария с дузпи на Евро 2024

При 4:1 във втората част в полза на Джокович и 30:30 на сервис-гейм на Попирин се стигна до кратко прекъсване, защото публиката на корта избухна в аплодисменти и стана доста шумна.

Причината бе, че тя научи, че Англия е отстранила Швейцария на четвъртфиналите на Европейското първенство по футбол 2024. "Трите лъва" записаха драматичен успех с дузпи срещу "кръстоносците" и в следващата фаза ще срещнат Нидерландия.

Джокович и Попирин приеха с усмивка случилото се, а сърбинът имитира ритане на топка, докато австралиецът "се хвърли за спасяване" от ролята на вратар. Припомняме, че Сърбия на Джокович бе в група с Англия, като загуби първата среща от груповата фаза.

Междувременно Трент Александър-Арнолд призна, че звезда на Англия не е искала да бие дузпа срещу Швейцария на Евро 2024 (ВИДЕО).

Ако ти хареса това съдържание, последвай ни във Viber ТУК за още интересни и любопитни статии!