Помощникът на Нагелсман вилнял в съдийската стая след отпадането от Европейското

979 0

Помощникът на Юлиан Нагелсман - Сандро Вагнер, е налетял на съдийската бригада след четвъртфинала на Европейското по футбол. Там Германия бе победена от Испания с 2:1 с гол в продълженията.

Обиди към Антъни Тейлър

Според "Bild" Вагнер е влетял в съдийската стая 15 минути след края на двубоя и е започнал гръмко да обижда главния рефер Антъни Тейлър. Как точно го е наричал не става ясно.

Той е обиждал гръмко Антъни Тейлър

Още: Уникални кадри: Германските фенове изпратиха емоционално Тони Кроос (ВИДЕО)

В основата на всичко - дузпата

Помощникът на Нагелсман е бил бесен от факта, че Тейлър не свири дузпа в полза на Германия заради играта с ръка на Марк Кукурея в наказателното поле.

Така Бундестимът отпадна в четвъртфиналите и няма да може да зарадва своите фенове у дома. А ето защо Германия не получи дузпа за играта с ръка на Кукурея.

Брутален пропуск и фал, с цената на изгонване - Испания едва оцеля в последните минути срещу Германия на Европейското (ВИДЕО)

Нападател на Германия се отказа от националния, след като не бе викнат за Световното