НБА: Обрат след почивката и 2 от 2 за Ню Йорк Никс срещу Индиана Пейсърс (ВИДЕО)

213 0

Ню Йорк Никс постигна победа срещу Индиана Пейсърс и във втория 1/4-финален сблъсък между двата отбора в НБА!

2 от 2 за Никс

Пред над 19 000 зрители в зала "Медисън Скуеър Гардън" домакините се наложиха със 130:121, въпреки че на полувремето изоставаха с 10 точки - 36:36, 27:37, 36:18, 31:30.

Тайрийз Халибъртън от Пейсърс бе най-резултатен в двубоя, завършвайки с 34 пункта.

играчи на Ню Йорк Никс

Джейлън Брънсън (29), Донте ДиВинчензо (28) и Оджугуа Ануноби (28) пък изиграха ключова роля за успеха на нюйоркчани. Съотборникът им Джош Харт се отчете с дабъл-дабъл от 19 точки и 15 борби.

Мач №3 от серията е в Индианаполис и ще се проведе на 11-и май (2:00 ч. българско време).

*Четете още новини за баскетбол в SportLive.BG!

Репортаж от Никс 130:121 Пейсърс