Григор: Обичам мачовете с Бердих, ще се наложи да рискувам


Григор: Обичам мачовете с Бердих, ще се наложи да рискувам
Снимка: Gulliver/ Getty Images

862 0

Бердих е сред потенциалните победители в надпреварата, но пък аз винаги съм харесвал подобни срещи. Ще се наложи да рискувам повече и ще видим какво ще се получи, обяви Григор Димитров преди днешната битка с чеха от 1/4-финалите на тенис турнира в Стокхолм.

"Винаги имам големи очаквания към себе си. Томаш удря доста силно и е един от най-тежките съперници в тениса. Аз съм наясно срещу кого се изправям и на каква фаза от турнира", добави победителят в същата надпревара през 2013 година. 

Относно мача с Алмагро, българинът каза, че е доволен от играта си и от победата.

"Играх малко по-добре. Щастлив съм, когато побеждавам, особено с подобна игра. Така се повишава увереността ми и с всеки следващ ден се чувствам по-добре. Това бе добър тест за мен и във физическо отношение. Вече мисля за следващия си мач", добави той.

Григор и Бердих се изправят един срещу друг за седми път, а до момента балансът е равен - 3:3.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

"Неутрални" президенте Гонзо, защо за "червени" е едно, а за "сини" - друго... ПРИМЕРНО?

При положение, че ЦСКА и Левски са най-големите български клубове, най-успешните и с най-богатата история,...

Реклама
Най-четени новини

виж всички