Марек приключи в ШЛ със загуба

1382 0

Мъжкият волейболен шампион на България Марек Юнион Ивкони завърши със загуба участието си в турнира Шампионска лига.

В последния си мач в предварителна група “Б“ на състезанието Марек Юнион Ивкони зажгуби като гост от лидера в групата Локомотив (Новосибирск) с 0:3 гейма (24:18, 18:25, 18:25). Мачът продължи 75 минути.

Станислав Величков бе най-резултатен за Марек Юнион И      вкони с 12 точки. Той стана и топреализатор в мача.
За Локомотив Иляс Куркаев завърши мача с 11 точки.

Отборът на Марек Юнион Ивкони приключва на последното място в групата с 1 победа и 5 загуби.

Локомотив (Новосибирск) е победител в групата с пет успеха и само една загуба.

В групата са още тимовете на Ястжебски (Венгел) от Полша и на КАЙ Теруел от Испания.

Хареса ли ти тази новина? Тогава не изпускай момент от спорта – последвай ни във Viber тук!