Чудесна новина! Тодор Неделев и любимата му станаха родители за първи път


Чудесна новина! Тодор Неделев и любимата му станаха родители за първи път
Снимка: Instagram

1188 0

Българският национал Тодор Неделев е станал баща за първи път. Неговата любима Анита го е дарила с дъщеричка, която са избрали да кръстят Елия, пише dsport.bg.

Новината е потвърдена от Неделев

Тодор и Анита са двойка от години, но едва сега стават родители. Новината е обявил футболистът на Лудогорец пред медията, така че място за спекулации няма.

Малката Елия ще вдъхнови още Тошко на терена

Екипът на Sportlive.bg честити радостното събитие на футболиста и неговото семейство и пожелава на малката Елия да расте здрава и щастлива! Oще таймаут новини четете в Sportlive.bg. 

Още: Сираков се смилява: Дава голям шанс на "замразена" и пренебрегната звезда

Лудогорец не картотекира българските си звезди за Лига Европа

Дори като резерва: Тодор Неделев с историческо постижение в Лудогорец в Европа, пред Сираков е само един треньор

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

"Неутрални" президенте Гонзо, защо за "червени" е едно, а за "сини" - друго... ПРИМЕРНО?

При положение, че ЦСКА и Левски са най-големите български клубове, най-успешните и с най-богатата история,...

Реклама
Най-четени новини

виж всички