Ивайло Петев изненадващо напусна треньорския пост в Омония


Ивайло Петев изненадващо напусна треньорския пост в Омония
Снимка: БГНЕС

3532 0

Бившият национален селекционер на България Ивайло Петев вече не е треньор на кипърския Омония (Никозия). Специалистът пое тима в края на 2017 година, като напускането му е голяма изненада.

Петев пое Омония в много тежък момент, когато грандът от островната държава имаше само 19 точки след 14 мача. В продължение на близо два месеца тимът спечели 22 точки и се качи в зоната на шампионския плейоф. 

В последния месец обаче Омония бе разтърсен от скандали, тъй като тимът не плащаше заплати на играчите и треньорите. За капак на всичко тимът записа пет загуби и един равен в последните си шест срещи, като две от тях бяха от големия съперник АПОЕЛ.

Ивайло Петев бе начело на Омония в 17 мача, записвайки 8 победи, 7 загуби и 2 равенства. 

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

В мач с 6 гола: Да вкараш с ЦСКА срещу Атлетико Мадрид на 34 години (ВИДЕО)

Най-възрастният голмайстор в историята на ЦСКА е Тодор Янчев, който на 37 години, 4 месеца и 10 дни се разписва...

Най-четени новини

виж всички