След 9 месеца далеч от терена: Андриан Краев се завърна с победа

Снимка: Фейсбук страница на Каса Пиа

88 0

Бившата звезда на Левски - Андриан Краев, дебютира с победа за новия си тим Каса Пия, който се наложи с 1:0 като гост на Ещрела Амадора.

Kраев не бе дълго в игра

Българинът влезе на терена в 79-ата минута в срещата от 4-ия кръг на португалското елитно първенство. Каса Пия стигна до успеха с попадение на Енрике Перейра в 61-ата минута. Тимът започна сезона с три поредни загуби.

Българинът поигра 11 минути след дълга пауза

Още: Бе с крак и половина аут от Левски: Генчев го възроди, а сега Наско Сираков го награждава

За първи път на терена от 9 месеца

За Краев това бе първи мач от близо 9 месеца насам, след като в Левски бе оставен само да тренира. Причината бе неговия отказ да подпише нов договор. Краев имаше вариант да играе и срещу Кристиано Роналдо

Официално: Големият трън в очите на Наско Сираков вече е ужасно далеч от погледа му

Край на сагата: Андриан Краев вече е подписал със своя нов отбор?