Тонев рита цял мач при загуба от Рома

1253 0

АлександърТонев игра цял мач при загубата на Фрозиноне с 0:2 от Рома в Серия А.

За "вълците" първи мач през сезона като титуляр започна легендата Франческо Тоти в отсъствието на Миралем Пянич. За него това е 24-и сезон в родния клуб.

Домакинският натиск започна с добър пас на Тонев към Гучер, чийто удар не бе далеч от целта. Малко след това Един Джеко пропусна за гостите.

Тонев отново се прояви до края на полувремето като негов добър удар бе спасен с една ръка от Войчех Счесни.

Малко преди края на първата част Рома поведе с първия гол за клуба на Иаго Фалке, който се възползва от груба грешка в защитата на домакините.

В края на мача Тонев се отчете и с крайно нескопосано изпълнение на пряк свободен удар.

Хареса ли ти статията? Ако отговорът е „да“ – последвай ни във Viber за още интересни и актуални новини от международния футболен свят!

Рома стигна до втори гол в добавеното време, когато Итурбе направи добавка, след като удар на Флоренцис срещна гредата.

В другия ранен мач Фиорентина би с минималното 1:0 Дженоа. Единственото попадение реализира Кума Бабакар в 60-ата минута. Домакините успяха да удържат аванса си, въпреки че само четири минути по-късно Милан Баделж получи втори жълт картон.