Кабаков с тежък мач в Шампионска лига: Едва не остана в историята при разгром (ВИДЕО)

Снимка: ПФК ЛЕВСКИ / PFC LEVSKI

757 0

Революционният сезон 2024/25 в Шампионска лига започна с класика, но две отменени попадения костваха разгром на Астън Вила при гостуването на Йънг Бойс.

Кабаков с важен наряд

Георги Кабаков бе главен съдия на срещата в Швейцария, а помощници му бяха Диян Вълков и Мартин Маргаритов. Четвърти арбитър беше друг българин - Радослав Гидженов, а начело на ВАР ще бъдат французи.

Голяма победа на старта

При крайното 3:0 в герои за бирмингамци се превърнаха Тилеманс и Рамзи с попаденията си до почивката и Онана с гола, оформил крайния резултат в заключителните минути.

Междувременно ВАР отмени два гола на гостите, които щяха да са съкрушителни за съперника.

Още: Напук на всички критики: Кабаков получи наряд в Шампионска лига - за откриващия мач

Куриоз: БФС викна Георги Кабаков на изслушване, докато е зает с мач от Европа