Хаким Зиеш остана извън тима на Мароко за Купата на африканските нации


Хаким Зиеш остана извън тима на Мароко за Купата на африканските нации
Снимка: Gulliver/GettyImages

3081 0

Крилото на Челси Хаким Зийеш не получи повиквателна в националния отбор на Мароко за Купата на африканските нации. Причината е, че от лятото насам Зийеш е в конфликт с наставника Вахил Халилходжич и не е викан в селекцията през този период.

Така марконаецът ще остане в клубния си отбор през януари. Много клубове от Европа ще останат без звездите си по време на шампионата на Африка. За турнира Халилходжич повика Абдесамад Езалзули-Абде от Барселона. 20- годишният футболист тепърва пробива в първия състав на каталунците.

Мароко е в една група с отборите на Гана, Габон и Коморските острови. Страната не е печелила надпреварата от 1976 г. насам. Турнирът започва на 9 януари и ще свърши на 6 февруари.

Междувременно Томас Тухел повика играчи от школата на Челси в първия тим.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

В мач с 6 гола: Да вкараш с ЦСКА срещу Атлетико Мадрид на 34 години (ВИДЕО)

Най-възрастният голмайстор в историята на ЦСКА е Тодор Янчев, който на 37 години, 4 месеца и 10 дни се разписва...

Реклама
Най-четени новини

виж всички