Ливърпул си тръгва с трите точки от Лондон, чех замени Алисон (ВИДЕО)

248 0

Ливърпул си върна на Кристал Палас за домакинската загуба през пролетта с 0:1. Сега лондончани загубиха у дома със същия резултат. Разликата в срещата от седмия кръг на Висшата лига направи Диего Жота.

Ливърпул оцеля

Португалецът се разписа още в деветата минута. Това е едва четвърти мач между отборите през последните 20 години, в който пада само един гол. Във въпросните срещи отборите са си разменили по една победа.

В последните 10 минути дебют във Висшата лига направи Витеслав Ярош. Той замени Алисон, след като бразилецът е със съмнения за контузия в коляното.

За Ливърпул това е пета суха мрежа в седем срещи от началото на сезона. Отвори се разлика от 4 точки пред Сити и Арсенал, които имат по мач по-малко. В кръга след паузата за международните отбори предстои домакинство срещу Челси.

Още: Ливърпул избира измежду четирима за наследник на Мохамед Салах

Богаташи дават 3 пъти повече пари на Салах от тези в Ливърпул, за да остане в Европа

Ливърпул обмисля трансфери за 140 млн. паунда, които ще изненадат Висшата лига

Звезда от Бундеслигата може да наследи Мохамед Салах в Ливърпул

Кошмар за грандовете: Реал Мадрид бе шокиран, Атлетико унижен, а Ливърпул не спира да мачка в Шампионска лига

Хареса ли ти статията? Ако отговорът е „да“ – последвай ни във Viber за още интересни и актуални новини от международния футболен свят!