Манчестър Юнайтед победи Евертън с гол на Фалкао

3577 0

Манчестър Юнайтед постигна трудна победа с 2:1 над Евертън пред препълнените трибуни на стадион "Олд Трафорд". Домакините не можеха да разчитат в този мач от 7-ия кръг на Висшата лига на капитана си Уейн Рууни, който е наказан.

Въпреки това в 26-ата минута "червените дяволи" поведоха в резултата след гол на новото си попълнение Анхел ди Мария, който се разписа след асистенция на Хуан Мата. В края на първата част Лейтън Бейнс пропусна дузпа за Евертън.

В 57-ата минута гостите изравниха чрез Стивън Нейсмит, който вкара гол след удар с глава.

Ди Мария обаче продължи с добрите си изяви с фланелката на Манчестър Юнайтед и в 64-ата минута направи асистенция на Радамел Фалкао, който реализира първото си попадение за отбора.

Така Манчестър Юнайтед, който се представя незадоволително от началото на сезона, взе глътка въздух, докато кризата в Евертън още повече се задълбочи. "Карамелите" имат само една победа за последните си шест мача от всички турнири.

Не изпускайте важните новини за любимия отбор и неговите големи съперници – за най-актуалните информации последвайте ни във Viber ТУК!