"Невиждана досега засада" срина брутално Манчестър Юнайтед (ВИДЕО)

1453 0

Манчестър Юнайтед имаше изключително тежък мач срещу Брайтън, който загуби с 2:1, а в един момент вярваше, че е е много близо до победата.

Това се случи в 71-ата минута, когато изключително рядка ситуация помрачи радостта на "червените дяволи".  Бруно Фернандеш успя да центрира, а топката бе засечена от резервата Алехандро Гарначо. Точно на голлинията обаче кълбото "облиза" крака на Джошуа Зиркзее, който бе в засада и голът не бе зачетен.

Аржентинецът, който влезе от пейката за втори път в рамките на една седмица, вкара гол и отиде да празнува, а съотборниците му го последваха. Намесата на ВАР обаче възстанови равенството, а гол в добавеното време донесе трите точки на "чайките".

Още: Манчестър Юнайтед възкръсна срещу Брайтън, но ситуация "едно на милион" и кошмар го лиши от точки (ВИДЕО)

Отборът на Ерик тен Хаг по-рано изоставаше през първото полувреме чрез гол на бившия нападател на Юнайтед Дани Уелбек, който вкара своя гол 100 в кариерата си.

Още: Юве вади значителна сума за ненужен в Юнайтед, но има един проблем, който може да провали сделката