Отново Коул Палмър! Атака на Челси завърши с кандидат за гол на сезона (ВИДЕО)

794 0

Голямата звезда на Челси - Коул Палмър, отбеляза страхотен гол срещу Уулвърхемптън в мач от втория кръг на английската Висша лига.

Страхотна атака, завършена от Коул Палмър

При резултат 1:1 вратарят на "сините" - Роберт Санчес, изпълни бързо аут и прати отлична топка напред, която бе овладяна от Николас Джаксън. Той с едно отиграване намери Коул Палмър, а английският национал изпълни по брилянтен начин прехвърлящ удар от сериозна дистанция, който матира Жозе Са.

Двата тима се оттеглиха на почивката при резултат 2:2, след като Челси допусна още едно попадение до края на първата част, като предлагат един изключително интересен и директен футбол.

Още: "Този е луд": Виктор Осимен иска от Челси космическа и невиждана заплата