Раниери: Повярвах, че можем да сме шампиони след успеха над...


Раниери: Повярвах, че можем да сме шампиони след успеха над...

1909 0

Вчера Лестър бе награден със златните медали като шампион на Англия, а мениджърът на тима Клаудио Раниери сподели очакванията си от следващия сезон.

"Следващият сезон ще бъде напълно различен, но хората продължават да мечтаят", заяви Клаудио Раниери пред "Sky Sports".

Страшен купон в Лестър! Клаудио Раниери почерпи всички фенове на Лестър с...

"Феновете много ни помогнаха през целия сезон. Много съм щастлив. Да вдигна трофея над главата си беше невероятен момент. В началото на сезона президентът ми каза, че е много важно в близките два сезона Лестър да остане във Висшата лига и след това постепенно отборът да се развива. А ние станахме шампиони", споделя той.

На журналистически въпрос кога Раниери е започнал да вярва, че Лестър може да триумфира във Висшата лига, мениджърът отговори:

"След победата над Манчестър Сити (през февруари с 3:1).

Не изпускайте важните новини за любимия отбор и неговите големи съперници – за най-актуалните информации последвайте ни във Viber ТУК!

В последния кръг на Премиър лийг "лисиците" гостуват на Челси.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

В мач с 6 гола: Да вкараш с ЦСКА срещу Атлетико Мадрид на 34 години (ВИДЕО)

Най-възрастният голмайстор в историята на ЦСКА е Тодор Янчев, който на 37 години, 4 месеца и 10 дни се разписва...

Реклама
Най-четени новини

виж всички