Тотална доминация на Челси, шедьовър, 4 гола и 2 думи: КОУЛ ПАЛМЪР (ВИДЕО)

676 0

Челси успя да поведе на почивка на Брайтън с впечатляващия резултат от 4:2 в Западен Лондон на своя "Стамфорд Бридж", като и четирите попадения бяха отбелязани не от кой да е, а Коул Палмър.

Коул Палмър не може да се спре

С попаденията си през първата част (21', 27', 31' и 41') Коул Палмър се превърна в първия футболист, който вкарва четири гола в рамките на едно полувреме в мач от Висшата лига.

Освен това, никой футболист в историята на "сините" няма три гола в един мач цели три пъти, а напомняме, че Палмър има едва 39 изяви със синия екип.

Конкретно третото попадение, с което Палмър затвърди хеттрика си, бе най-впечатляващо. Той успя да отбележи от свобден удар от цели 25 метра и пласира кълбото точно в горния ляв ъгъл на противниковия страж.

Енцо Мареска назова играча, когото иска да клонира 5-6-7 пъти

Търпението се изчерпа: Челси разкарва Михайло Мудрик, който не спира да разочарова

Челси се подигра със слабак от петото ниво, а Манчестър Сити потрепери срещу Уотфорд (ВИДЕО)