Трио от Челси аут за мача с Лестър Сити


Трио от Челси аут за мача с Лестър Сити
Снимка: Getty Images

3241 0

Наставникът на Челси Томас Тухел потвърди, че триото Матео Ковачич, Кай Хавертц и Тимо Вернер ще пропуснат неделния мач на отбора срещу Лестър Сити.

Челси си осигури място в Топ 4 във Висшата лига, а германецът каза на брифинга си, че тимът иска да се утвърди на третото място в крайното класиране на Англия.

„Кай Хавертц направи индивидуална тренировка във вторник и опита всичко, но няма да е готов за Лестър. Тимо Вернер е с мускулен проблем, а Бен Чилуел се завръща в отбора, което е много, много добра новина за нас. Няма да играе и той в неделя, но е хубаво, че отново тренира“, каза Тухел.

„Ковачич има изкълчване в глезена и не проведе занимание и няма да играе в неделя“, допълни още треньорът на лондончани.

Тухел потвърди, че Калъм Хъдсън-Одой още не тренира с отбора след проблем с ахилеса, но се очаква крилото да е готов за лятната подготовка на отбора. Сходна е ситуацията и с Чилуел.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

В мач с 6 гола: Да вкараш с ЦСКА срещу Атлетико Мадрид на 34 години (ВИДЕО)

Най-възрастният голмайстор в историята на ЦСКА е Тодор Янчев, който на 37 години, 4 месеца и 10 дни се разписва...

Реклама
Най-четени новини

виж всички