Юнайтед стъпи на криво и се свлече на четвърто място

826 0

Манчестър Юнайтед се издъни на "Олд Трафорд", като направи 0:0 с Уест Хям от 15-ия кръг на Висшата лига.

Домакините изиграха посредствено първо полувреме, в което "чуковете" имаха три златни шанса да открият резултата, но веднъж Давид де Хеа спаси, а след това на два пъти гредите помогнаха на "червените дяволи".

След почивката селекцията на Луис ван Гаал заигра доста по-силно, но домакините пропуснаха доста възможности, най-добрите от които се откриха пред Маруан Фелаини и Антони Марисал. Мауро Сарате пък пропиля още един шанс за гостите.

Капитанът Уейн Рууни пропусна двубоя заради контузия, като вместо него започна Маруан Фелаини.

Манчестър Юнайтед падна на четвърта позиция във временното класиране, докато Уест Хам е шести.

Изненадващи лидер продължава да Лестър, който спечели с 3:0 гостуването си на Суонси. Втори изскочи Арсенал след победа с 3:1 срещу Съндърланд у дома.

Хареса ли ти статията? Ако отговорът е „да“ – последвай ни във Viber за още интересни и актуални новини от международния футболен свят!