Снимка: Gulliver/Getty Images

908 0

Манчестър Сити започна по много силен начин сезона във Висшата лига. Късно снощи "гражданите" се наложиха с 3:0 като гост над Уест Бромич Албиън.

Манчестър Сити откри резултата още в 9-тата минута на срещата. Точен бе Яя Туре, който стреля от границата на наказателното поле, топката се удари в крак на защитник и след това влезе в мрежата на УБА.

Котдивоарецът удвои аванса на своя тим, като отново се разписа, този път в 24-тата минута след далечен изстрел. Малко преди края на първото полувреме Саидо Бераино от Уест Бромич Албиън върна един гол, но реферите не зачетоха попадението заради засада.

Крайният резултат бе оформен в 60-тата минута на срещата, когато Венсан Компани се разписа с глава след центриране от корнер.

В следващия кръг Манчестър Сити е домакин на шампиона Челси.

Не изпускайте важните новини за любимия отбор и неговите големи съперници – за най-актуалните информации последвайте ни във Viber ТУК!