Ялов Ювентус загуби точки във втори пореден мач в Серия А

326 0

Ювентус допусна второ поредно равенство в Серия А след това с Рома в миналия кръг. "Бианконерите" направиха 0:0 с Емполи и оглавиха класирането, но са само с точка пред Интер, Торино и Удинезе. Емполи продължава без загубен мач този сезон и е седми в класирането.

Първият точен удар в мача дойде едва в 19-ата минута, когато далечен удар на Малех отиде в обсега на Матия Перин. Ювентус отговори с пропуск на Кенан Йълдъз в 28'.

Влахович пропиля най-чистото положение за Ювентус

Първата си намеса Девис Васкес направи първо спасяване в 36', когато се справи с изстрел на Федерико Гати с глава. Последва неточен удар на Бремер с глава и нов пропуск на Еспозито.

Още: 45 минути величие: Всички 900 гола на Кристиано Роналдо на едно място (ВИДЕО)

Ювентус продължи да не е концентриран при последния удар, като в началото на втората част Влахович стреля неточно с глава след корнер. В 50' Васкес се справи с изстрел на Влахович, а минути след това отрази и удар на Копмайнерс. В 73' Перин се намеси след удар на Граси.

В последните секунди на добавеното време Джеси можеше да шокира гостите от Торино, но Перин се намеси решително.

Още: Ювентус предприема най-логичния ход, за да избегне нова ситуация "Киеза"