Шоу в Рим! Дербито между Лацио и Милан завърши с много голове, но без победител (ВИДЕО)

620 0

Дербито между Лацио и Милан, част от третия кръг на Серия А, завърши при резултат 2:2 на "Олимпико" в италианската столица Рим. "Орлите" успяха да сътворят пълен обрат, но голямата звезда на "росонерите" - Рафа Леао, донесе точката на своя тим.

Развой на Лацио - Милан

В осмата минута сръбското ново попълнение на Милан, привлечено от РБ Залцбург - Страхиня Павлович, се извиси и засече с глава центриране на Пулишич от корнер, с което даде аванс на "росонерите" от 1:0.

В 62-ата минута Милан бе наказан за пасивната си игра през второто полувреме. Нуно Тавареш получи пас от Диа по лявото крило, направи прецизно центриране, а Кастейянос засече топката от въздуха от близко разстояние, изравнявайки резултата на 1:1.

Четири минути по-късно Лацио осъществи пълен обрат по подобен начин. Нуно Тавареш отново проби по лявото крило, достигна почти до аутлинията и центрира точно, като този път Диа засече топката отблизо, отбелязвайки за 2:1.

След това Пауло Фонсека направи четворна смяна, въвеждайки Леао, Ейбрахам, Ернандес и Муса в игра. Промените веднага се отразиха, и само минута по-късно, в 72-рата минута, именно първите трима създадоха изравнителния гол след бърза комбинация. В крайна сметка Ейбрахам асистира на Леао, който стреля до близката греда, за да направи резултата 2:2.

Не изпускайте важните новини за любимия отбор и неговите големи съперници – за най-актуалните информации последвайте ни във Viber ТУК!