Ограбиха бивша звезда на Пирин и отбора му срещу Тотнъм (ВИДЕО)

359 0

Победата на Тотнъм над Ференцварош насред Будапеща дойде по-трудно от очакваното във втория кръг от Лига Европа. Възпитаниците на Постекоглу се наложиха с 2:1, а отново в герой за победителите се превърна Джонсън с попадението си в пети пореден мач.

Трудна победа за Тотнъм

Този път уелсецът се разписа в 86’, а в 90’ Варга се разписа за втори път в мача, но само това му попадение бе признато. Преди това ВАР се намеси при много спорен гол в 17-ата минута. Крайното Междувременно попадението на Сар от 23-ата минута правеше разликата през по-голяма част от времето.

Силно включване в последния четвърт час направи и добре познатият Чебрайлс Макрецкис. Бившият защитник на Пирин Благоевград направи силни рейдове отляво, но и неговите опити не бяха достатъчни поне за точка от първата среща между отборите. Сега унгарците остават на дъното след загуба и от Андерлехт с 1:2, а следващото му предизвикателство е домакинство на Ница.

Тотнъм пък е сред лидерите с шест точки, колкото имат още Лацио и Андерлехт. В следващия кръг “шпорите” ще премерят сили с АЗ Алкмаар.

Още: Ад за Манчестър Юнайтед: Тотнъм разби "дяволите" - съдийски гаф беляза мача (ВИДЕО)

Чутовен срам за Манчестър Юнайтед: Тотнъм му вкара рядък гол от съблекалнята (ВИДЕО)