Барселона намери в Интер заместник на Пянич


Барселона намери в Интер заместник на Пянич
Снимка: Getty Images

5672 0

Полузащитникът на Интер Марсело Брозович е привлякъл вниманието на Барселона, твърди журналистът на "Sport Italia" Руди Галети. Каталунците обмислят да привлекат хърватския национал, ако Миралем Пянич напусне клуба през това лято.

28-годишният халф има договор с "нерадзурите" до лятото на 2022 година, цената му според transfermarkt.com e 40 милиона евро.

В същото време халф на Барселона може да заиграе в Интер. Това е Серхи Роберто, за който в момента италианският шампион събира информация, според "Mundo Deportivo". А кой друг футболист на Барса може да заиграе в Серия А вижте тук.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

В мач с 6 гола: Да вкараш с ЦСКА срещу Атлетико Мадрид на 34 години (ВИДЕО)

Най-възрастният голмайстор в историята на ЦСКА е Тодор Янчев, който на 37 години, 4 месеца и 10 дни се разписва...

Реклама
Най-четени новини

виж всички